Екстремальний обід у 10 ресторанах

06.05.2010

Що спільного мають ці ресторани? Спільною є не їжа і не географія, а те, що обідати в цих ресторанах надзвичайно цікаво! Дивовижні, жахливі та водночас комічні ресторани популярні у цілому світі.

Nyotamori

Зокрема в Токіо, де знаходиться ресторан «Cannabalistic Sushi» («Суші по-каннібальськи»). 
«Ніотаморі» в перекладі з японського означає «жіноче тіло». Можна припустити, що в цьому ресторані суші та сашимі розкладають на оголеному прекрасному тілі. Та ні! В Токіо цю давню традицію піднесли на абсолютно новий рівень. Гостям подають... їстівне тіло майже в натуральну величину! Його підвозять на лікарняній каталці та перекладають на стіл. Хостес робить перший надріз скальпелем, а потім риєднуються гості, знаходячи найсмачніші їстівні «органи».

Buns and Guns

«Buns and Guns» («Кулемети і здобні булочки») – Бейрут, Ліван
У цьому ресторані все пов'язано з військовою тематикою – починаючи з декору і меню до звукового супроводу, вертольотного тріскотіння. Деяких гостей така атмосфера турбує, інші приємно здивовані. Замовте м'ясний сандвіч М16, смертельний бургер або сніданок терориста – і життя стане кращим і веселішим! Та будьте обережні, адже девіз ресторану – «Наші сендвічі смертельно небезпечні!»

Cabbages and Condoms

«Cabbages and Condoms» («Капуста і презервативи») – Бангкок, Таїланд
Єдиний ресторан у світі, місія якого – контроль за народжуваністю. Замість м'ятної жуйки гостям на виході пропонують кондоми. Веселий слоган ресторану – «Від нашої їжі не завагітнієш!» Фірмова страва – смажені макарони із запашними травами під назвою «Пряний презерватив».

Modern Toilet

«Modern Toilet» («Технологічний туалет») – Тайпей, Тайвань 
Найпопулярніший і найдивніший ресторан на Тайвані. Зголоднілим гостям пропонують присісти на модерний стульчак, скуштувати авангардний десерт із мініатюрного унітазу і запити напоєм із нічного горщика. Замість серветок – рулони туалетного паперу, замість декору – таблички WC: у цьому ресторані ані на крок не відходять від оригінальної концепції.

Pitch-Black Restaurant

«Pitch-Black Restaurant» («У темряві») – Пекін, Китай
Якщо людину позбавити одного з п'яти відчуттів, усі інші стануть сильніші. Це доводить ресторан «У темряві», де гості змушені блукати в суцільному мороці та їсти невідомо що. Всі джерела світла – годинники, мобільні телефони – суворо заборонені і залишаються в холі, у спеціальному сейфі. Тому в залі так темно, що важко розгледіти власну руку, піднесену впритул до обличчя. Та жартувати над друзями чи мститися ворогам за давні образи не варто – вас викриють офіціанти, які всі до одного озброєні приладами нічного бачення.

Ресторан "Вечность"

«Вічність» – Трускавець, Україна
Коли співробітники похоронного бюро вирішують відкрити ресторан, він просто має бути незвичайним і таємничим. І справді: до продажу російським бізнесменам у 2009 році це був найдивніший ресторан в Україні. Лише уявіть: у залі, що формою нагадує труну, немає жодного вікна. Всередині цієї гігантської труни – вкриті чорним саваном стіни, мерехтливі свічки, похоронні вінки і безліч трун із полірованого дерева. «Дев'ятий день», «Сороковий день», «Зустрінемося в раю» – такі були фірмові страви ресторану.

New Lucky

«New Lucky» («Щасливчик») – Ахмадабад, Індія
Їсти в компанії дерев'яних трун – в справа для екстремалів. Та що ви скажете, коли у трунах лежатимуть їхні господарі? Ресторан «New Lucky» в індійському Ахмадабаді, спокусившись низькою платнею за оренду, розташувався на старовинному мусульманському кладовищі. Кам'яні надгробки, прикрашені свічками і сухими квітами, знаходяться просто поміж столами! У одній із могил, за легендою, спочиває давній суфійський святий! Очевидно, саме йому власники завдячують успіхом – навіть у нелегкі часи бізнес процвітає!

The Hellfire Club

«The Hellfire Club» («Пекельний клуб») – Манчестер, Велика Британія
Ресторан із похмурим декором – не краще місце, щоб насолодитися їжею. Проте гості «Пекельного клубу» так не вважають, а їжа тут і справді божественна! Ресторан розташований у старовинній будівлі і нагадує підземний склеп – із трунами, скелетами і червоними вогниками. У меню – дивовижні страви, наприклад, «Поцілунок вампіра» і «Бенкет канібала».

Hobbit House

«Hobbit House» («Нора хобіта») – Маніла, Філіппіни
Цей ресторан був заснований набагато раніше, ніж «Володар кілець» дебютував на великих екранах. Його засновник Джим Тернер – колишній волонтер Корпусу Миру, великий фанат трилогії Толкина і... справжнісінький хобіт! Завітавши до «Нори», ви не опинитеся у Середзем’ї, проте познайомитеся з найменшим у світі власником ресторану та офіціантами, скуштуєте національних філіппінських страв і послухаєте живу етнічну музику. Збираючись до ресторану, варто пам’ятати: маленькі смагляві люди не полюбляють, коли їх називають карликами, і вірить у свою приналежність до міфічних хобітів.

Robot-Staffed

Антикризовий ресторан – Нюрнберг, Німеччина
Звільнити офіціантів і доручити всю роботу роботам – чудове рішення на час всесвітньої кризи! Роботи не ходять, не розмовляють, не носять фартухів і не вимагають чайових і зарплати. Гість замовляє їжу на touch screen, і вона миттєво з'являється на столі за допомогою автоматики.

Текст: Катерина Бойченко

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже