Кулінарні курси від ресторанних мереж

08.03.2010

Кулінарні майстер-класи – це гарний спосіб швидко навчитися основ високої кухні, щоб готувати улюблені страви дома так смачно, як у ресторані.

Майстер-класи радять:

 • закоханим для оновлення почуттів;
 • крутим бізнес-леді для різноманіття;
 • панянкам, що хочуть здивувати чоловіків або хлопців;
 • хлопцям, що хочуть здивувати дівчат;
 • домогосподаркам, що хочуть удосконалити свої кулінарні навички.

На Заході при багатьох гарних ресторанах існують школи кулінарного мистецтва, проводять регулярні заняття. У нас донедавна на карті кулінарних курсів була велика біла пляма. Нарешті, нести кулінарну культуру в маси зголосилися «Мирова Карта» і «Наша Карта», відомі ресторанні мережі.

Кулинарные мастер-классы сети Мировая Карта

Кулінарні майстер-класи мережі «Мирова Карта» проводять по суботах з 11:00 до 14:00 у ресторані Sam’s Steak House за адресою: вул. Жилянська, 37. Під керівництвом шеф-кухарів у кулінарному мистецтві практикуються всі, кому це цікаво: гуру і новачки, дорослі та діти, леді та джентльмени. Під час майстер-класів можна дізнатися, як виглядає ресторанна кухня, обговорити тонкощі приготування страви з кухарями, скуштувати нове вино і послухати розповідь сомельє. 
Вартість участі в одному майстер-класі: 600 грн з особи. Отримати повну інформацію і зарезервувати квитки можна за телефоном: (044) 502-22-22.

Розклад найближчих майстер-класів:

Французька кухня: квітень 2010

 • 10 квітня, субота
  Фуа-гра з ананасом гриль і манговим соусом
  Млинці Креп-сюзет
 • 17 квітня, субота
  Жульєн із морепродуктів
  Сибас гриль із теплим салатом і соусом «Цукіні»

Американська кухня: квітень 2010

 • 24 квітня, субота
  Стейк Ріб-ай із гірчичним соусом
  Лимонно-лаймовий сорбет із бананом у карамельному соусі

Школа кулинарного искусства Николая Тищенко

Якщо ж ви не тільки любите готувати, а мрієте стати кухарем, зверніться до Школи кулінарного мистецтва Миколи Тищенко. Там ви не тільки теоретично опануєте науку приготування вишуканих страв, але й закріпите знання на практиці у ресторанах мережі «Наша Карта» – безпосередньо в процесі роботи, під чуйним керівництвом кухарів. Кращі учні по закінченні навчання зможуть працювати у ресторанах мережі.

Навчання відбувається протягом двох місяців три рази на тиждень у групах по 3-5 осіб. Детальніша інформація за телефоном (095) 779-00-30.

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже