Як нанести макіяж без пензликів

03.10.2014
Как нанести макияж без кистей

Бувають ситуації, коли набору пензликів немає під рукою, ну, або взагалі немає. Але це не перепона для створення красивого макіяжу. Не вірите? Перевірте!

Макіяж для кожної жінки − це настрій, бажання показати себе з тієї чи іншої сторони, можливість змінитися. Саме тому так важливо робити його якісно, наносити правильно, а підбирати − мудро. Кілька корисних порад допоможуть вийти зі складної ситуації, коли макіяж потрібен якісний, але втілення вимагає кмітливості.

Основа під макіяж без пензля

Основа вона тому так і називається, що з неї починається ритуал перевтілення. Якщо у вашому засобі зламався пензель або став непридатним будь-який інший допоміжний інструмент, не зневіряйтеся. Допоможе звичайна губка, навіть побутова, але м'яка. Це, до слова, найекономніший варіант, який можна купити в будь-якому магазині. Чисті пальці теж підійдуть, в принципі, більшість з нас так і робить. Перед процедурою не забувайте мити руки, це дуже важливо.

Рум'яна без пензля

Рум'яна? Без пензля? Та як це так? Так, можливо й таке. Рум'яна не терплять помилок. Саме тому є два способи їх нанесення. Перший ґрунтується на вже наведеному прикладі губки, мочалочки для миття посуду, яку можна ножицями обрізати до зручних розмірів. Щоб нанесення зробити ще більш точним, необхідно висипати трохи рум'ян на, скажімо, блюдце, вмочити губку і нанести на необхідну ділянку.

Как нанести макияж без кистей

Тіні для повік без пензля

Багато виробників такої улюбленої косметичної складової, як тіні для повік, не спромагаються забезпечувати їх пензликами. Добре, якщо є можливість придбати паралельно, а якщо ні? Приходять на допомогу пальці рук. Руки повинні бути чистими, а наміри − мінімально вимогливими. При відсутності пензлів навіть не сподівайтеся створити макіяж для червоної доріжки. Зупиніть свій вибір на природному макіяжі, максимум, з двох відтінків. Для початку нанесіть основу, потім для кожного використовуваного відтінку виділіть по пальцю, щоб не вийшла гримуча суміш. Нанесіть основний тон на верхні і нижні повіки, відтінок трохи темніший − під верхню повіку. В куточках, які ближче до носа, поставте декілька світлих плям, щоб погляд здавався свіжим.

Догляд за бровами без пензлів

Якщо ви не дбаєте про свої брова, вам і макіяж-то не потрібен. Жарт, звичайно, але з часткою правди. Якщо ви використовуєте спеціальні засоби для їх фарбування, спробуйте скористатися зубною щіткою, головне, щоб упаковка засобу дозволяла до нього проникнути.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже