Помилки в макіяжі, які старять на 10 років

11.06.2014
Ошибки в макияже, которые старят на 10 лет

Помилки в макіяжі коштують дорого. Зайві 10 років зазвичай намагаються ховати, а не виставляти напоказ. Тому потрібно вкрай уважно ставитися до того, що і як ви наносите на своє обличчя. Ми перераховуємо найпоширеніші помилки, а ви запам'ятовуєте і ніколи більше їх не повторюєте.

Тон для обличчя

Красива шкіра без вад − мрія жінок будь-якого віку. У 20 зазвичай ховають прищики, в 30 − перші зморшки. Занадто багато тонального крему або занадто мало − рівнозначна помилка. Занадто товстий шар тонального крему саме і додає роки. А от надто тонкий, коли вже є зморшки, підкреслює недоліки шкіри.

Багато жінок замінюють тональний крем пудрою. Важливо пам'ятати, що даний засіб краще підходить для жирної шкіри. Пудра тонує, усуваючи зайвий блиск. Підібрати основу макіяжу дуже важко. Використовуйте просте правило: пудра або тональний крем повинні бути на один відтінок темнішими за шкіру.

Ошибки в макияже, которые старят на 10 лет

Темний олівець для брів

Хто взагалі придумав цю моду − фарбувати брови чорним олівцем? Так робила Мадонна в 80-х роках. Але зараз адже 2014! Занадто яскравий контраст привертає увагу до брів, дуже зменшуючи очі. Якщо так вже хочеться, пофарбуйте брови в інший відтінок, але нехай він буде всього лише на одиницю темніше вашого природного.

Олівець для губ

Це засіб теж родом з минулого. У наше століття, коли в моді природність, олівець для губ ризикують використовувати лише ті, кому неважливо, плюсує цей засіб 10 років чи ні. Темний олівець для губ, який залишає майже непоміченою помаду, можна сміливо назвати злочином. Не робіть так ніколи! Навіть у випадку з темною помадою краще використовувати олівець на тон світліший за неї.

Ошибки в макияже, которые старят на 10 лет

Занадто темна помада

Писк моди кінця 90-х років старить, дуже сильно. Коли тобі 16 років, коричнева помада виглядає як протест проти батьків, системи та школи. У 30 років насичені коричневий, вишневий − це плюс 10. Вам це потрібно? Якщо не можете відмовити собі в задоволенні, нанесіть помаду пензликом або пальцем, щоб пігментація була не такою насиченою.

Туш на нижніх віях

Фарбувати нижні вії так, щоб по довжині вони наближалися до верхніх − жахлива помилка. По-перше, так ви забезпечите собі темні кола з туші, що підтікла. По-друге, розчаруєтеся у своїй туші, тому що всі пензлики розраховані на верхні вії. По-третє, просто створите неактуальний макіяж, який помітно старить.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже