Правильний догляд за шкірою рук

14.11.2014
Правильный уход за кожей рук

Руки подають ознаки старіння набагато красномовніше, адже їх не замажеш тональним кремом, не зробиш підтяжку. Чи добре ви стежите за шкірою рук?

Кілька порад допоможуть зберегти шкіру рук від передчасного старіння, зробити її пружною і м'якою. Щоб вашу ручку було приємно тримати і взимку, і влітку.

1. Догляд як профілактика

Щоб у 30 років не мати обвітрені зморшкуваті кисті, доглядати за руками потрібно починати в 20. Робити це вкрай просто. По-перше, користуйтеся рукавичками під час прибирання, щоб не контактувати з агресивними хімікатами. По-друге, використовуйте ніжне крем-мило. По-третє, завжди витирайте руки після миття, щоб уникнути обвітрювання і попрілості.

2. Зволоження актуально завжди

Навіть якщо вам здається, що шкіра рук досить контактує з водою, це не означає, що їй достатньо зволоження. Рукам жінки за весь день випадає стільки турбот і клопотів, що ввечері ви просто зобов'язані скористатися зволожуючим кремом. Це запорука молодої шкіри рук. Слідкуйте, щоб засіб містив гліцерин і кераміди.

3. Захист від сонця

Якщо ви хочете уникнути знебарвлення і старечих пігментних плям, не забувайте про захист від ультрафіолетового випромінювання. Крем для рук з SPF більше 15 допоможе в цій непростій справі. Важливо захищати шкіру від шкідливого впливу сонячних променів протягом усього року. Якщо ви робите гель-манікюр під УФ лампи, використання сонцезахисного крему вам просто необхідне.

Правильный уход за кожей рук

4. Друзі-антиоксиданти

Сироватки і лосьйони, багаті антиоксидантами, можуть зменшити пошкодження від сонця і сприяти захисту рук. Вони необхідні в довгостроковій перспективі, навіть якщо ви використовуєте крем з гарним SPF-фільтром щодня. Вітамін С є чудовим антиоксидантом, що міститься в багатьох сироватках. Ще одним ритуалом краси, який не тільки зробить шкіру рук пружною, але і розслабить, є масаж рук. І це зовсім не дрібниця! Руки − один з головних показників віку і вашої готовності з ним боротися.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже