Пляжні правила: як уберегти шкіру від лущення

18.06.2014
Пляжные правила: как уберечь кожу от шелушения

Відпустка для жінки − це випробування. Потрібно підібрати гардероб, запастися мінімум трьома купальниками, купити хороший сонцезахисний крем... І навіть у тих, хто продумує все до дрібниць, трапляються промахи. Про найбільш жахливий з них, далі

Кожна жінка знає, що засмагати потрібно до 12:00 і після 16:00, що не можна піддавати шкіру прямим сонячним променям без використання захисного крему... Але крем можна забути вдома або купити недостатньо сильний. Бажання приїхати шоколадного кольору теж не вгамувати... Ось так і з'являються червоні плечі, які потім не естетично лущаться. Що робити в такому випадку? Закріплюємо, щоб не повторювати непробачних помилок.

1. Не чесати!

Припустимо, ви перележали під сонцем, отримавши червону шкіру на знак власної впертості перед голосом розуму. Перше правило успішного загоєння полягає в тому, щоб залишити уражені ділянки шкіри в спокої. Не чесати, не лущити. Інакше дограєтеся до шрамів. Найефективніша дія − нанести Пантенол і чекати, коли хоча б перестане боліти.

2. Охолодити!

Ділянки шкіри, що горять вогнем і нестерпно болять, потрібно охолодити. Це допоможе зняти біль і вгамувати свербіж. Застосовуйте прохолодний душ або прикладання шматочків льоду. Після водних процедур використовуйте не рушник, а тонкі бавовняні простирадла, щоб не поранити шкіру грубим рушником.

Пляжные правила: как уберечь кожу от шелушения

3. Полегшити!

Якщо у вас обгоріли плечі або спина, будьте готові до того, що одяг і нижня білизну доставлять окрему порцію неприємностей. Тому геть скромність! Знімайте все, що тисне на уражені ділянки, заподіюючи біль.

4. Зволожити!

Звичайний набір пляжних засобів у середньостатистичної жінки складається з одного крему для засмаги. Тільки справжні знавці і фанатки сонячних ванн беруть цілий набір «до і після». Це, звичайно, правильно, але, найчастіше, дуже дорого. В інтересах шкіри запастися зволожуючим лосьйоном для засмаги − це ідеал, до якого треба прагнути. Даний засіб підходить не тільки для засмаги, але й для усунення її негативних наслідків − опіків і лущення.

5. Напоїти!

Напоїти − водою, натуральним соком, трав'яним чаєм − треба себе саму, щоб запобігти зневодненню, яке виникло внаслідок сонячного опіку. Зволожена зсередини шкіра буде вам вдячна і, швидше за все, не піддасться підступному лущенню, щоб не зіпсувати своїй господині відпустку.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже