Як впоратися з обгорілою шкірою

15.07.2013
Как справиться с обгоревшей кожей

Для пляжного сезону немає більш актуальної теми. Ще вчора ви раділи насиченій засмазі, а сьогодні шкіра почала сповзати  і покриватися червоними плямами... Що робити?

Перед початком пляжного сезону фахівці не втомлюються попереджати: не перебуваєте занадто багато на сонці, це шкідливо, побережіть шкіру. Але серед нас завжди є ті, кому повертатися додому ніяк не можна без темної засмаги. На жаль, одиницям вдається уникнути проблем з обгорілої шкірою. Як надати собі першу допомогу в даній ситуації? Читаємо далі.

1. Охолодіть шкір

Якщо ви помітили, що занадто «підсмажилися», а шкіра починає покриватися плівкою, перше, що ви повинні зробити, це прийняти холодний душ або ванну. Холодна вода допоможе вашій шкірі охолонути і уповільнити процес відлущування. Після водних процедур обов'язково промокніть шкіру насухо чистим, м'яким рушником, уникайте тертя. Потерши шкіру, ви можете прискорити її лущення.

2. Зупиніть свербіж

Как справиться с обгоревшей кожей

Сонячні опіки шкіри супроводжуються свербінням, коли починають трохи гоїтися. Якщо почнете чесати самі пошкоджені місця, тільки прискорити відлущування шкіри. Не робіть цього! Краще загорніть кілька кубиків льоду в тканину, проведіть ними по шкірі, залиште на кілька хвилин. Так ви на деякий час знімете свербіж. Лід притупить неприємні відчуття.

3. Зволожте шкіру

Після душу просто необхідно нанести зволожуючий лосьйон. Сухій шкірі, щоб відновитися і не надати свою красуню-господарку, потрібна волога. Заздалегідь купіть або знайдіть потім в аптеці спеціальні засоби для догляду за засмаглою шкірою. Зверніть увагу на лосьйони з алое віра. Цей компонент зменшує запалення, заспокоює шкіру. Також підійде будь-який гель для шкіри з алое вера. Його можна наносити на пошкоджені ділянки шкіри вже під час лущення.

Как справиться с обгоревшей кожей

4. Пийте більше води

Зсередини лікувати шкіру теж потрібно. Ви ж, напевно, знаєте, що ніщо так не допомагає шкірі, як зайвий стакан води. Для здоров'я шкіри ви повинні намагатися уникати зневоднення. Коли шкіра пошкоджена, особливо після засмаги, вода стає важливою як ніколи. Пийте від 8 до 10 склянок на день, щоб шкіра почала процеси відновлення.

5. Не знімайте шкіру

Лущення шкіри не лише виглядає непривабливо. Воно може призвести до інфекції, яку простіше простого занести, якщо обдирати шкіру, дряпати її і знімати. Якщо з'явився шматочок шкіри, який сам відшарувався, використовуйте для його видалення манікюрні ножиці, попередньо протерши їх спиртом або будь-яким стерилізуючим засобом. Після видалення мертвої шкіри, нанесіть на місце її зрізу Пантенол.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже