Екстрена допомога для волосся

28.11.2014
Экстренная помощь для волос

В осінньо-зимовий сезон догляд за волоссям потрібно активізувати, адже холод, вітер, сніг, головні убори здатні спровокувати проблеми, про які ви раніше і не підозрювали

Проблеми з волоссям виникають, накопичуючись поступово. Щоб їм запобігти, досить трохи уважніше ставитися до себе і вживати заходів відразу ж, після виявлення тривожних сигналів.

Занадто сухе волосся

Сухе волосся взимку з'являється через центральне опалення, яке гріє, але вбиває вологість, таку необхідну шкірі і волоссю. Як зрозуміти, що волосся пересихає? Дуже просто − якщо воно раптом починає витися і погано вкладатися. Найвірнішим засобом допомоги в такій ситуації залишається зволожувач повітря або засоби по догляду за волоссям, підібрані спеціально під зиму.

Ламке волосся

Сигналом того, що волоссю необхідна особлива увага, є локони, що ламаються. Не просто посічені кінчики, а волоски, які помітно відрізняються від решти довжини. Визначити їх легко, досить після розчісування придивитися, чи не стирчать волосинки.

Зменшення обсягу

Зрозуміло, що поява головних уборів веде до низки проблем із зачіскою. Але зменшення об’єму може свідчити і про те, що ви сильно перебирає з лаком для волосся або іншим сильним засобом для укладання. Якщо ваші підозри вірні, відмовтеся на час від складних зачісок, що вимагають укладання. Скористайтеся маскою для зміцнення та відновлення волосся.

Экстренная помощь для волос

Локони, що плутаються

Якщо регулярно використовувати кондиціонер, то волосся не буде заплутуватись. Але це лише в тому випадку, коли з локонами немає проблем. Бувають випадки, коли і кондиціонер не допомагає. Не поспішайте звинувачувати засіб. Це показник того, що необхідна або стрижка з метою лікування, або більш масована атака проти сухості.

Уповільнений ріст

Кожна жінка знає, через скільки часу їй потрібно йти до перукаря, щоб привести зачіску в порядок. Коли ви розумієте, що час іде, а локони не поспішають зростати, знайте, що це тривожний дзвіночок. Спробуйте для початку використовувати маски з глибоким зволоженням. Якщо це не дасть результату, зверніться до трихолога.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже