Стрижка в тренді: літня легкість

09.07.2014

Влітку складно уявити себе в процесі накручування бігуді або з лаком для волосся. Втім, жінки ще й не таке можуть. Але краще вже поміняти стрижку, адаптувати свій зовнішній вигляд під умови природи.

Стрижка в тренде: летняя легкость   Стрижка в тренде: летняя легкость

Один з головних трендів цього літа − природність. У макіяжі або зачісці, не має значення. У даному випадку стилісти явно пішли назустріч модницям, забезпечивши зручними і моделями, що швидко робляться.

Тренд 1: низькі хвостики і великі локони

Локони, ніби у русалки, зараз в моді. Ними рясніли дефіле ще в лютому місяці. Такі локони досягаються за допомогою великих бігуді або електроплойки. Локони русалки стилісти рекомендують припасти на вечір − якщо вже і піддавати волосся додатковій обробці, то вже заради певної метою.

Стрижка в тренде: летняя легкость   Стрижка в тренде: летняя легкость

Згадуючи про природність, можна спробувати зробити хвилясті локони своїми силами − руками. Чисте волосся потрібно не досушувати феном, а залишити для природного висихання, регулярно збираючи локони в кулак.

Низькі хвостики хороші як в 16, так і 36. Різниця лише в тому, що чим старше ви стаєте, тим краще повинно виглядати ваше волосся. Тільки за цієї умови низький хвостик буде схожий на зачіску, а не на ненавмисно заплетені локони.

Тренд 2: фігурні зачіски

Фігурні зачіски і, архітектурні стрижки теж в тренді. Об'єднайте їх з локонами − вийде наймодніша зачіска сезону. Для цього можна просо розділити волосся на дві половини, зробивши акцент на зачосі локонів саме з одного боку. Щоб особливо не мудрувати, зробіть ассиметрію, але не кардинальну, а стриману, природну.

Стрижка в тренде: летняя легкость   Стрижка в тренде: летняя легкость

Тренд 3: короткі стрижки та плетені зачіски

Влітку так і тягне відрізати зайве, щоб було не так жарко. Не в чому собі не відмовляйте! У цьому сезоні короткі стрижки переживають зліт і розквіт. Безтурботно-класичний боб, коротке каре на пряме волосся ... Варіантів не злічити.

Завершить наш хіт-парад модних стрижок і зачісок любов жінок до кіс, колосків і інших різновидів мистецтв. Плетені зачіски в тренді. Виглядають вони цілком природно, адже раніше дівчата так і ходили. Не забувайте про красиві аксесуари − заколки і пов'язки, щоб закріпити позитивний ефект.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже