Коротко і стильно – зачіски на всі випадки життя

12.07.2011
Короткая стрижка

Коротка стрижка – це ще не привід не робити укладку або відмовитися від створення чогось оригінального. Бувають випадки, коли треба виглядати презентабельно, стильно або романтично. Тому, беріть приклад

Немає нічого зручнішого за коротку стрижки. Економія часу і шампунів очевидна. Але не варто вибирати даний вид зачіски, керуючись тільки власною лінню. Оцініть всі за і проти. Визначтеся. І не забувайте, що гламурно можна виглядати і з їжачком на голові.

Коротка стрижка – поняття широке. Їх в природі існує величезна кількість. Не вірите. Переконайтеся на наступних прикладах.

Ставлячи перед перукарем завдання, заздалегідь обговоріть підходящу для вашої форми особи стрижку. Враховуйте ширину лоба, довжину носа, форму очей. Тільки в комплексі зачіска стане вашою справжньою прикрасою.

Короткий боб

Короткий боб   Короткий боб   Короткий боб

Відмінний варіант для гламурного літа. Боби підходять практично всім. Вони виглядають стильно і оригінально. Ви можете вибрати одношарову або шарувату конструкцію, укласти рівний боб або розтріпати пасма – вибір за вами. Локони можна забрати за вухо, залишити одне довге пасмо, виділити акценти іншим кольором... Для більш ідеальної стрижки використовуйте засоби, що додають об'єм, або продукти для текстурування волосся.

У стилі ельфів

Эльфийская прическа   Эльфийская прическа   Эльфийская прическа

Так називаються дуже короткі зачіски, що повністю відкривають вуха. Але не бійтеся, простір для творчості тут теж є. Наприклад, ви можете пограти з формою чубчика або укладанням, піднявши пасма вгору. Маючи тонке відчуття краси, навіть із мальчукової зачіски можна зробити хіт сезону.

Завитки

Завитушки   Завитушки   Завитушки

Якщо ви відносите себе до категорії власниць хвилястого волосся, не варто турбуватися. Вам і з короткою зачіскою буде добре. Модні тенденції свідчать про те, що кучерики гарні на будь-якій довжині. Тому постарайтеся з вдячністю прийняти дар природи, адже вона так старалася.

Lady.ua
   
   

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже