Короткі зачіски – рок-шик 2011

26.02.2011

Іноді так хочеться прийти до перукаря, сісти в крісло і твердим голосом сказати: «Зістригає все!» Якщо майстер вас правильно зрозуміє, то неодмінно створить щось у дусі рок-шику – рване, шарувате, мегастильне

Короткі зачіски завжди були хороші тим, що практично не потребували догляду та укладання. Дійсно, залишила заповітні 4 см, прокинулася вранці, рукою пригладила, живенько! Цього року мода свідчить про зворотне. Тепер коротка зачіска не така проста. Але боятися не слід. Настав час обрати для себе щось грайливе, стильне, ультрасучасне.

Короткие прически – рок-шик 2011   Короткие прически – рок-шик 2011   Короткие прически – рок-шик 2011

У чому ж виявляється цей дивовижний стиль рок-шик? У агресивності, неординарності, привабливості. З технічної точки зору – у відсутності проборів, рваних пасмах, чубку, який зачісується від потилиці. Так, стрижки не для сірих мишок. Хоча, тільки з першого погляду вони здаються занадто вже незвичайними. Варіантів коротких стрижок вистачає. Можна підібрати щось спокійніше. Рок-шик не має обмежень за віком або соціальним станом. 

Короткие прически – рок-шик 2011   Короткие прически – рок-шик 2011   Короткие прически – рок-шик 2011

Асиметрія модна або в екстремальній версії, або в більш м'якому і прийнятному дизайні. Цей прийом просто необхідний, щоб оновити ваш вигляд і перетворити на зовсім іншу людину. Зверніть увагу на рвані краї зачісок. Вони робляться в залежності від форми обличчя і структури волосся. Якщо ваші локони в'ються, не переживайте, знайдеться варіант і для такого волосся. Коротка зачіска вже не вимагає виключно рівних локонів. 

Короткие прически – рок-шик 2011   Короткие прически – рок-шик 2011   Короткие прически – рок-шик 2011

Коротка зачіска більше інших дозволяє втілити в життя тему панк-року, готики, які нині дуже популярні. Озброївшись різними засобами для укладання – гелем, воском, пінкою – можна створювати різні образи. Наприклад, на роботу можна піти з об'ємною зачіскою, висушивши волосся, піднімаючи його біля коріння. Для вечірки підійде більш інтенсивний ефект рваною стрижки. Виділіть шари і локони за допомогою воску або відтіночних засобів. 

Ще однією перевагою короткої зачіски є її здатність омолоджувати, надавати юнацьку ауру. Зупиніться на одному із запропонованих варіантів, щоб зробити свою зовнішність яскравою і привабливою.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже