Як лялечка: осінній образ від Yves Saint Laurent

06.10.2014

Ляльки буваю різними. І не всі − рожевощокими пупсиками. Осіння колекція косметики від розкішного бренду Yves Saint Laurent демонструє, як поєднувати вишуканість і безпосередність

Лінійка засобів осінньої колекції косметики від Yves Saint Laurent повна сюрпризів. Але з першого погляду стає ясно − образ заявлено ризиковий, розкутий і провокаційний. Модний бренд пропонує не грати в скромницю, спокушаючи і спокушаючи, щоб зігріти душу гарячими флюїдами пристрасті.

Блиск для губ GLOSS VOLUPTÉ 

осенний образ от Yves Saint Laurent осенний образ от Yves Saint Laurent

Прем'єра від бренду вийшла більш ніж очікуваною. Дорогоцінний, легкий, інтенсивний − все це про блиск для губ з осінньої колекції. Рівномірна текстура не зіпсує ваш макіяж, зробивши його по-справжньому дорогим. Обволікаюча текстура блиску дозволяє забути про його наявність. Помірна краса, тонкий стиль − все це GLOSS VOLUPTÉ. Він немов має дві структури: перша додає райдужний блиск, золоті переливи, друга наповнює кольором. Унікальний запатентований аплікатор робить нанесення блиску чарами − точними і вірними. Всього два відтінки, але скільки принади! 

Підводка для очей Babydoll 

осенний образ от Yves Saint Laurent

Від даного засобу неможливо відірвати погляд. Якщо раніше ви не користувалися підводками, осіння колекція косметики Yves Saint Laurent заповнить цю прогалину. Гламурний, спокусливий погляд підкреслить дивовижний засіб. Його гнучка щіточка робить нанесення легким і точним. Розкішні, багаті пігменти забезпечують насичений колір (сірий або фіолетово-синій), який тримається рівно стільки, скільки завгодно вам.

Основа для макіяжу Fusion Ink

осенний образ от Yves Saint Laurent

21 відтінок. Так, так, ви не помилилися. Ось вже дійсно − для будь-якої шкіри. Засіб забезпечує м'яку матову текстуру шкіри на 24 години. Спеціальна формула основи не просто тонує, а покращує стан шкіри обличчя. Не робить жирної, не обтяжує. Абсолютно революційний засіб. Фільтр SPF 18. Легко наноситься, можна навіть пальцями.

Палітра тіней для повік

осенний образ от Yves Saint Laurent

Повна назва цієї краси − Couture Palette Collector Fétiche. Навіть не знаючи французької, можна зрозуміти, що справу ми маємо з чимось особливим. Тіні Yves Saint Laurent − це завжди дуже висока якість, яка виправдає будь-яку трату грошей. Палітра в осінніх тонах претендує на можливість змінити свою господиню до невпізнання. Так, вони темні, більш вечірні або тусовочні. Але всі разом являють світу гармонію кольору. Теплий золотий, вугільно чорний, насичений коричневий, мідний − це гра контрастів, в яку дуже важко не стати залученою. 

Туш для вій Volume Effet Faux Cils Baby Doll

осенний образ от Yves Saint Laurent

У чому-чому, а в віях жодна лялечка собі не відмовить. Саме тому французький дім пропонує туш високотехнологічну. Цей витвір представлено в чотирьох кольорах: чорному, коричневому, синьому, фіолетовому. Всього після першого нанесення туш збільшує довжину вій, надає їм інтенсивний колір, який тримається 24 години. Щіточка чергує короткі і млинцеві ворсинки, що дозволяє підфарбовувати навіть самі тоненькі вії від кореня до кінчиків.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже