Весняна колекція косметики Lancome − Hypnotic Eyes

31.03.2014

Всьому світу відомо про те, що француженки володіють особливим шармом і привабливістю. Щоб не йти далеко за натхненням, знаменитий парфумерний дім звернувся до природної чарівності своїх співвітчизниць

Колекція косметики Hypnotic Eyes, як легко зрозуміти з назви, повністю присвячена красі очей. Губи виділяти зовсім необов'язково. Досить насиченого макіяжу з використанням тіней коричневої, пісочної гами, щоб назавжди завоювати свого власного принца. Особлива туш Lancome довершить ідеальний образ. Лінія косметики розроблена так, щоб тіні підійшли до кожного типу шкіри. Для зручності покупців тіні з Hypnotic Eyes продаються як в палітрах, так і окремо.

Тіні для повік Lancome Color Design

Весенняя коллекция косметики Lancome − Hypnotic Eyes   Весенняя коллекция косметики Lancome − Hypnotic Eyes

Весенняя коллекция косметики Lancome − Hypnotic Eyes   Весенняя коллекция косметики Lancome − Hypnotic Eyes

Маленькі та гарненькі. Ці тіні створені для цінительок стильного макіяжу. Компанія Lancome стверджує, що відтінки легко піддаються комбінуванню один з одним, а також добре тримаються і не скачуються. Lancome Color Design можна носити в сумочці, щоб скористатися, коли необхідно. З шести відтінків легко вибрати улюблений і найбільш підходящий: 24 Karat, Cafe Creme, Cinnamon Sucre, Eclair, Golden Amande, Smoldering Cocoa.

Палітра тіней Lancome Color Design

Весенняя коллекция косметики Lancome − Hypnotic Eyes   Весенняя коллекция косметики Lancome − Hypnotic Eyes

Три палітри, в кожній з них 5 відтінків для денного і вечірнього макіяжу. Традиційні три пензлики дозволяють ретельно промальовувати стрілки. Нові відтінки колекції містять у своїй формулі частинки перлів, які надають їм загадкове мерехтіння. Як стверджують у Lancome, вже нанесені тіні не блякнуть, тримаються до 8 годин. Підкреслити природну красу, створивши неповторний образ − така мета весняної колекції Hypnotic Eyes. Саме тому палітри містять натурально бежеві, золотисті відтінки, які приголомшливо виглядають з коричневим і кавовим. Обирайте: Beige Brulee, French Nude, Chocolate Amande.

Туш для вій Hypnose

Весенняя коллекция косметики Lancome − Hypnotic Eyes

Довгі, густі вії, з-під яких дивиться жінка, роблять погляд романтичним, провокуючим на пригоди та інтриги. Фахівці Lancome добре знають, що жодна жінка не встоїть перед гідною тушшю, яку шукає практично все життя. Туш Hypnose має всі шанси стати саме тим бажаним ідеалом. Форма пензлика дозволяє не тільки подовжити вії, а й розпушити їх. Туш не склеює, не обсипається, має насичений колір.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже