Dolce & Gabbana: колекція косметики «Коштовності Сицилії»

12.11.2013

Топаз, аметист, смарагд і рубін надихнули Dolce & Gabbana на створення оригінальної і провокаційною колекції косметики зима-2013. Якщо виникнуть сумніви в її актуальності, зверніть увагу на модну хроніку, творіння бренду на піку популярності

Зимові свята наближаються. Тому європейські та американські бренди поспішають випустити колекції косметики, які б стали гарним подарунком на Різдво чи Новий рік. Поки весь інший світ зітхає над золотистими тінями і червоними помадами, Dolce & Gabbana йде на крок вперед, пропонуючи не просто помади, а приголомшливі розсипи неординарних відтінків.

Dolce & Gabbana: коллекция косметики «Драгоценности Сицилии»   Dolce & Gabbana: коллекция косметики «Драгоценности Сицилии»

Коштовності − це невичерпне джерело натхнення, яке свою творчу благодать проливає не тільки на одяг, аксесуари, але і парфуми. Dolce & Gabbana − бренд, який ніколи не боявся нововведень і революцій. Саме тому нові кольори святкової колекції косметики не можна ні з чим порівняти.

Стефано Габбана, презентуючи колекцію косметики «Коштовності Сицилії», сказав: «Я люблю коштовності, вони є символом сили і пристрасті. Мені подобається, як вони відбивають світло. Ось чому вони завжди були невід'ємною частиною наших колекцій одягу. Ми прикрашали коштовними каменями корсети і сукні. Зимова колекція одягу нашого бренду є показником того, як сильно ми любимо кощтовні камені».

Dolce & Gabbana: коллекция косметики «Драгоценности Сицилии»   Dolce & Gabbana: коллекция косметики «Драгоценности Сицилии»

Вже зрозуміло, що найяскравішим моментом зимової колекції макіяжу від Dolce & Gabbana стали помади. Зелена і фіолетове помада − чи не ковток свіжого повітря серед класики і ретро? Але не поспішайте невдоволено кривить губки. Таку помаду можна наносити і на очах як тіні. А ще Пет МакГрат, провідний візажист бренду, рекомендує додавати незвичайні відтінки до більш звичним помадам, змінюючи колір і створюючи ефект омбре навіть на губах.

Dolce & Gabbana: коллекция косметики «Драгоценности Сицилии»

Чотири відтінки демонструють готовність жінки до експериментів. До речі, із зеленою помадою від Dolce & Gabbana на губах вже була помічена Ріанна. Ось хто не чекає, поки тренд увійде в маси! Засоби з колекції Dolce & Gabbana, як і прикраси, потрібно використовувати в особливих випадках. Свята з їх веселощами, костюмованими вечірками, галасливими компаніями друзів − саме те , що потрібно. Колекція «Коштовності Сицилії» продається з 1 листопада. Помаду можна купити за 35 $, а однотонний лак до неї − за 26 $.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже