Колекція косметики Jason Wu для Lancome осінь 2013

05.09.2013
Jason Wu для Lancome осень 2013

Два гучних імені створили дуже цікаву колекцію косметики, давши прекрасний інформаційний привід для своєї згадки в пресі. Цілих 15 продуктів здатні підкорити будь-яку модницю

Ексклюзивна колекція відрізняється неймовірною концентрацією жіночності. Jason Wu для Lancome − це саме той дует, який чудово характеризує сучасний модний світ, в якому сплітаються культури і традиції. Чи можна вважати таке злиття виключно рекламним ходом, адже Lancome не з тих компаній, яким потрібно боятися за свій прибуток. Але це відомо лише аналітикам ринку. Нас більше цікавить, яким кольорам і відтінкам модні бренди віддали перевагу .

Jason Wu для Lancome тіні для повік ($ 51)

Jason Wu для Lancome осень 2013   Jason Wu для Lancome осень 2013

Палітри вийшли надзвичайно елегантними. Ніжні відтінки, пастельні, благородні тони − ось те, що потрібно для модного макіяжу осені 2013 року. У палітру входить 5 тіней. Обов'язковим для всіх є вугільно-чорний для створення стрілок. Їхня формула здатна зберігати макіяж до 8 годин. Варто відзначити, що тіні Lancome останнім часом не відрізнялися особливою стійкістю. Вся надія на лімітовану колекцію.

Мерехтливі тіні для повік ($ 27,50)

Jason Wu для Lancome осень 2013   Jason Wu для Lancome осень 2013

Універсальність − мрія кожної жінки, коли мова заходить про вміст косметички. Модні бренди в своїй осінній колекції пропонують створювати макіяж за допомогою трьох відтінків, які підійдуть для будь-якого випадку життя. А їх мерехтіння додасть розкішний вигляд. Відтінки благородного сірого, кавового і чорного мають борошнисту структуру і вимагають із собою ніжного звернення.

Туш для вій ($ 35,50) і підводка для очей ($ 32)

Jason Wu для Lancome осень 2013

Майже всі модні бренди особливу увагу приділяють увагу макіяжу очей. Тому на додаток до тіней випускають туш і підводку для очей. Дует Jason Wu і Lancome винятком не став. Також варто згадати пензлик для розсипчастих тіней. Він теж у стилі всієї колекції.

Jason Wu для Lancome Rouge губна помада ($ 28)

Jason Wu для Lancome осень 2013

Плідна співпраця дизайнерів створило три чарівні відтінки губних помад. Були успішно вибрані модні в цьому сезоні відтінки − коричневого, коралово-червоного. Кожна помада з колекції підходить для особливого випадку − коктейлю, романтичного вечора, робочої зустрічі.

Лак для нігтів

Jason Wu для Lancome осень 2013

Кокетливий, жіночний, що має відмінну формулу − лак для нігтів зі спільної колекції Jason Wu і Lancome гідно завершує прем'єру творчої співпраці на благо сучасної моди.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже