Різдвяна колекція косметики від Karl Lagerfeld для Sephora

17.11.2011
Рождественская коллекция косметики от Karl Lagerfeld для Sephora

Карл Лагерфельд зайнята людина. Ще пак, бути королем будинку Chanel, випускати свою лінію одягу, фотографувати для Флоренції Уелч на вихідних, а ще насолоджуватися книгами з мистецтва у власному палаці в Парижі, і як тільки на все вистачає часу!

У Маестро, напевно, є чарівний годинник, що дозволяє перебувати одночасно у двох різних місцях, до Різдва Карл Лагерфельд спільно з Sephora випускає лінію аксесуарів і косметики, які стануть чудовим новорічним подарунком.

Чим незвичайна і приваблива колекція, так це дизайном. Напевно Лагерфельд вирішив, що він як втілення стилю, настільки досконалий, що мудрувати з оформленням не стоїть і зобразив себе скрізь - навіть тіні для виконані у формі силуету Карла. Так що модниці, Лагерфельд, буде завжди з вами в косметичці, підказуючи, як краще зробити макіяж.

Лінія косметики представлена тінями для повік, губною помадою, набором лаку для нігтів і косметичкою для усієї цієї краси.

Рождественская коллекция косметики от Karl Lagerfeld для Sephora   Рождественская коллекция косметики от Karl Lagerfeld для Sephora

Кольорове рішення, обране для косметики, повністю відповідає різдвяним святам - багато золота, срібла, сніжно-білого, кольору синього сапфіра і красивого темно-сірого відтінку графіту.

Це ще не все, найцікавіше в колекції - сніжна куля, незмінний атрибут Різдва, в якому золоті сніжинки кружляють в чарівному вихорі над фігурою маленького Карла Лагерфельда. Але і на цьому гуру моди не зупинився і виготовив себе незрівнянного у вигляді невеликої ляльки. Саме аксесуарам пророкують популярність і почесні місця в зібраннях колекціонерів.

Рождественская коллекция косметики от Karl Lagerfeld для Sephora   Рождественская коллекция косметики от Karl Lagerfeld для Sephora

Санта вже запрягає своїх оленів,  і якщо ви хочете отримати заповітник пакунок, поспішіть надіслати листа старенькому дідугану. Нехай маркетологи говорять, що колекція буде доступна тільки для жителів Європи і Сінгапуру, адже ми з вами знаємо, що дива трапляються саме на новий рік.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже