Осіння колекція косметики від Guerlain

22.07.2011
Осенняя коллекция косметики от Guerlain

Сучасники П'єра Герлена говорили, що цей щасливий парфумер знайшов спосіб повертати молодість і красу. Уже понад 180 років косметика під ім'ям Guerlain не знає собі рівних. Осіння колекція 2011 року не стала винятком

Додайте до вашої чуттєвості високий клас косметики Guerlain. З таким вірним помічником ваш вигляд стане неперевершеним. Високотехнічні формули нової колекції поєднуються з віковими традиціями бренду, створюючи гармонійний союз.

Косметика Guerlain надає жіночний вигляд. Вона створена для тих, хто знає собі ціну, сповнений впевненості у красі та привабливості. Вишукана осіння колекція допоможе виділитися з натовпу.

Обличчям рекламної компанії осінньої колекції Guerlain стала супер-модель Наталія Водянова. Скористайтеся перевагами палітри відтінків, щоб стати на один крок ближче до втілення сучасного поняття про стильності і елегантності. Чудова колекція включає в себе:

Осенняя коллекция косметики от Guerlain

Палітра тіней Guerlain Ecrin

Ці складні палітри кольорів дозволять охопити безліч варіантів макіяжу очей. Чотири різних відтінки можуть бути об'єднані в ультра-жіночний образ. Ви переконаєтеся, що матові і веселкові кольори створюють ідеальний макіяж, як для вечірки, так і для офіційної зустрічі. Відтінки коричневого, сірого, зеленого, синього, рожевого представляють широке поле для експериментів.

Осенняя коллекция косметики от Guerlain

Помада Rouge G

Побалуйте свої губи чудовою формулою, яка завбачливо створена візажистами для запобігання впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища. Основні кольори: Garconne (інтенсивний, сміливий червоний), Gigolo (багатий сливовий), Girly (кокетливий рожевий).

Осенняя коллекция косметики от Guerlain

Олівець для очей

Додати погляду глибину допоможе цей маленьких незамінний олівчик. Його супер-тонкий стрижень не завдасть нічого зайвого.

Рідка підводка для очей

Інтенсивний коричневий – провідний колір для підведення. Це традиційний осінній відтінок, але в косметичних засобах він використовується рідко. Guerlain вирішили виправити цю історичну несправедливість.

Осіння колекція косметики від Guerlain сповнене сюрпризів і тонких особливостей, помітити й оцінити які зможе лише справжня модниця.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже