Після відпустки − до лікаря

30.08.2013
После отпуска − к врачу

На порозі осінь. Багато людей після відпусток активно звертаються до лікарів, через те, що за час відпочинку встигають не тільки оздоровитися , але й придбати нові захворювання або загострення хронічних. За статистикою більше 38% пацієнтів складають дерматологічні хворі

У літній період виникає сприятливе середовище для багатьох патогенних і умовно патогенних мікроорганізмів. Високий температурний режим , підвищена вологість , а також забрудненість закритих водойм , у свою чергу , може призвести до проблеми з шкірними покривами . Тому кількість звернень до лікаря в період послу відпусток зростає в 2-3 рази в порівнянні з іншими сезонами.

На лідируючих позиціях перебувають такі захворювання: мікози ( грибкові захворювання шкірних покривів) , піококовая інфекція ( гнійничкові захворювання) , а також паразитарні захворювання , наприклад , короста . У більшості випадків зараження відбувається контактним способом від хворої людини або тварини , а також через предмети, що були в користуванні у хворих. Особлива група ризику − бездомні хворі тварини . Дуже багато патогенних грибків знаходиться в ґрунті , в місцях загального користування: душових кабінках , кабінках для переодягання , бортах басейнів , доріжках. Тому рекомендується використовувати індивідуальне взуття , і обов'язково проводити гігієнічний догляд за поверхнею шкірних покривів.

Одним з кращих гігієнічних засобів для профілактики шкірних інфекцій є рідке мило «Берізка» на основі високоочищеного березового дьогтю (у ньому відсутні канцерогени : ПАУ = 0). Часто на пляжі ми бачимо людей з білими або темними цятками овальної або круглої форми , які розташовані на спині або грудях , шиї, таку картину створює даетотрубевідний лишай . Його ще називають сонячним або різнобарвним . Дане захворювання може дуже довго не проявлятися від моменту зараження до клінічного прояву (від 20 днів до декількох місяців). Симптоми даного захворювання стають видні як правило влітку , після прийняття сонячних ванн.

Щоб уникнути зараження, необхідно бути просто уважним до себе, дотримуватися правил особистої гігієни. Також при появі будь-якої  мікротравми , будь то навіть невеликий поріз або мозоль , садно, необхідно обробити звичними для нас антисептичними засобами ( йод, зеленка, перекис водню). І , звичайно, не забувайте при будь-яких ознаках дерматологічного захворювання звернутися до лікаря. Якщо ви сильно зайняті і не можете відвідати лікаря, скористайтеся унікальною можливістю поставити запитання доктору на сайті http://vasilishin.com.ua

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже