Собі клаб

Адреса:Київська область, Вишгородський район, 1000 метрів від Київської ГЕС у бік с. Хотянівка
Телефон:(067) 991-99-11

Комплекс Бань - головна особливість СОБІ Клубу

Банный комплекс СОБИ Клуба

Гордість СОБІ Клубу - розкішний банний комплекс. Лазні - один з найдревніших способів оздоровлення організму. У багатьох культурах лазні були на другому місці після церкви, а в Стародавній Греції лікар Гіппократ половині хворих прописував саме банні процедури.

SPA комплекс Sobi Club: 7 бань світу і 25-метровий басейн

Російська лазня - всенародно відома цілителька, яка допомагає позбавиться від безлічі хвороб, зняти стрес і боротися із зайвою вагою!

Фінська сауна - століттями приносить людям здоров'я і довголіття, сприяючи очищенню організму від токсинів і відновленню м'язового тонусу. Парні процедури сприяють зняттю стресу, розслабленню

Римська лазня - у стародавніх римлян лазня була культом: її шанували Цезарі, в ній проводили час римські завойовники. Римські імператори воліли ходити в лазню раз на тиждень по утрам, вважаючи найбільш цілющим саме ранковий пар.

Турецький Хаммам філософи і мудреці в різні століття вважали терапевтичним медичним закладом. Регулярно відвідуючи хаммам можна позбутися від безлічі недуг дихальної системи, боротися з простудними захворюваннями, лазняя незамінна для очищення шкіри і відкриття її пір.

Сучасна інфрачервона сауна родом з Японії і останнім часом набуває все більшої популярності завдяки багатому спектру лікувальних властивостей. Захворювання дихальних шляхів, суглобів, шкірні проблеми, застуда, судинні захворювання - і це далеко не всі проблеми, з якими успішно бореться ІК сауна.

Банный комплекс СОБИ Клуба

Альпійський Краксен або сінна лазня прийшла до нас з альпійських гір. Під час процедури, тривалістю 25-30 хвилин, ароматний трав'яний пар м'яко розподіляється в областях спини і плечей.

Ціни

Ціна буднього дня 150 грн. перший годину, кожну наступну годину 75 грн.

  1. Будній день з 7.00 - до 13.00 діє знижка 30%
  2. Будній день з 13.00 - до 24.00 знижок немає.

Ціна вихідного дня та святкового 200 грн. перший годину, кожну наступну годину 100 грн.

  1. Вихідний день з 7.00 - до 13.00 діє знижка 30%
  2. Вихідний день з 13.00 - до 24.00 знижок немає.

Діти до 4 років без оплати.

Соби клуб Банный комплекс СОБИ Клуба

Адрес: Київська область, Вишгородський район, 1000 метрів від Київської ГЕС у бік с. Хотянівка
Телефон: (067) 991-99-11

Новини

Выходные в Соби Клубе

29.07.2021 › Стрічка новин

Вихідні – найважливіша частина тижня! Адже вони дарують нам сили і перезавантаження для того, щоб позитивно і з користю провести 5 робочіх днів

Новини комплексу Sobi CLUB

Новини комплексу Sobi CLUB

12.05.2021 › Стрічка новин

Друзі, у нас для Вас 2 новини: одна добра, а друга... Ще краща!

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже