Florens («Флоренс»)

Адреса:м. Київ, вул. Івана Кудрі, 31
Телефон:(044) 529-10-51
(066) 047-88-40

Florens: щира турбота про Вашу красу

Салон красоты Florens

Турботу про себе, про свою красу ми довіряємо лише людям, які вже давно підтвердили свій професіоналізм, не раз демонстрували свою майстерність на високому рівні.

Салон краси Florens, розташований у тихому, затишному районі Печерська, притягує перш за все теплою атмосферою. Лаконічний інтер'єр, доброзичливий колектив професіоналів своєї справи відразу ж налаштовують на хвилю позитиву, створюють настрій невеликого свята. Без зайвого пафосу та метушні. Якісно і душевно.

Своїм клієнтам салон Florens пропонує повний спектр перукарських послуг: від стрижок для волосся будь-якої довжини до біозавивок та кератинового випрямлення.

Салон красоты Florens

Кератінове випрямлення волосся – це нова салонна процедура, що дозволяє будь-яке неслухняне волосся перетворити на рівне, гладке, з шовковим переливом. Ефект досягається за рахунок відновлення структури пошкодженого волосся кератином. Результат тримається від трьох місяців до півроку.

У салоні Florens у Вас є унікальна можливість провести шовкове фарбування волосся безаміачним фарбником CHI від американської фірми Farouk System, яка у прямому розумінні слова зробила революцію у галузі догляду за волоссям. Це єдина в світі стійка фарба без аміаку, яка дозволяє на 100% зафарбовувати сивину, освітлювати волосся до 8 рівнів, не травмуючи і не руйнуючи його, а також відновлювати в процесі фарбування структуру волосся.

Зверніть увагу також на те, що перукарі Florens запропонують Вам послуги з щадного нарощування волосся і плетіння французьких та афрокосичок. Ця техніка допоможе швидко та кардинально змінитися, створити оригінальний образ, підкреслити святковий настрій.

Салон красоты Florens

Майстер манікюру салону Florens запропонує Вам не лише класичний догляд за руками, але й таку СПА-процедуру, як гарячий манікюр. Виконується такий манікюр за допомогою великої кількості розігрітого крему або масла. Унікальний поновлюючий і зволожуючий ефект гарячого манікюру можна порівняти з ефектом парафінотерапії, але, на відміну від парафінотерапії, ця процедура не має протипоказань.

Масажі обличчя і тіла – улюблені процедури постійних клієнтів салону Florens. Найпопулярнішими процедурами серед пані є антицелюлітний та моделюючий масажі. Ця техніка допомагає швидко скоректувати проблемні зони і позбавитися локальних жирових відкладень.

Джентльмени надають перевагу антистресовому масажу, який такий необхідний, щоб розслабиться і відпочити після трудових буднів. У клієнта в буквальному розумінні відкривається друге дихання.

Головне, що в кожному з напрямів майстри не зраджують основному правилу: робота з клієнтом має бути систематичною. Спеціально для Вас розроблять комплекс процедур, який допоможе розкритися Вашій красі повною мірою.

Любіть себе, приділяйте собі якомога більше часу – приходьте до салону Florens!

Адрес: м. Київ, вул. Івана Кудрі, 31
Расположение: Печерськ
Метро: Дружби Народів, Печерська
Телефон: (044) 529-10-51
(066) 047-88-40
Час роботи: З 09:00 до 20:00
Сайт: www.florens.kiev.ua
Электронная почта: florenssSPAMFILTER@ukr.net

Новини

Теплая атмосфера салона Флоренс подарит Вам прекрасные мгновения!

27.06.2020 › Стрічка новин

Любая современная женщина мечтает о красивой и модной причёске, макияже, ухоженных руках и бархатной коже

Архів новин

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже