У Києві пройшла виставка художників Заславських

14.07.2021

Веніамін Заставський

В Киеве прошла выставка художников Заславских

Народився в Києві 1 травня 1936 року.

Коли у 1941 році почалася війна. Батько евакуював свою родину і рідних, сам залишився. Бувши командиром аеростатів повітряного загородження, і захищаючи свій улюблений Київ, загинув. Було йому всього 29 років.

 У 1946 році з мамою і братом повернувся у своє улюблене місто Київ. Навчався в школі, ізостудії будинку піонерів, потім в художньому училищі, служив в армії. Після демобілізації вступив до Київського художнього інституту на факультет живопису. Майстерня професора Штільмана, Костецького. Вчителями живопису і малюнка були: Василь Забашта, Борис Піаніда, Микола Попов, Петро Басанець, Сергій Подерв'я́нський

  На третьому курсі живописного факультету відкрилася театральна майстерня під керівництвом професора Миколи Духновського, де отримав знання зі сценографії.
  З 1967 року за направленням Міністерства культури, після закінчення Київського художнього інституту (нині НАОМА) 25 років працював художником-постановником Київського театру оперети. Оформив 70 вистав, серед яких 40 вистав оформлено у Київському театрі оперети, і 30 вистав у різних країнах серед яких найбільше у Польщі та Словаччині. З 1968 року брав участь у Республіканських та закордонних виставках різних країн світу.

Має понад десять персональних виставок. 15 років був старшим викладачем Української академії мистецтв.

Заславський В.Ф. є членом Спілки художників України, членом Національної спілки театральних діячів України, Заслуженим діячем культури Польщі.

Заславська Тетяна Веніамінівна

Народилась у місті Києві 19 лютого 1965 року.

1976-1983 закінчила Республіканську художню средню школу, нині ДХСШ.

1984-1990 Закінчила Київський державний художній інститут за спеціальністю графіка, нині НАОМА.

Працювала дизайнером інтер’єрів.

Брала участь у багатьох Всеукраїнських виставках.

Наразі працюю викладачем образотворчого мистецтва  у Дитячій художній школі вже більше 11 років. Нагороджена грамотами та дипломами від державних і громадських організацій, подякою від мера Києва (2019 р.).

В Киеве прошла выставка художников Заславских В Киеве прошла выставка художников Заславских В Киеве прошла выставка художников Заславских

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже