У столиці відкрилася виставка картин Ірини Онопенко «Мистецтво проти насильства»

18.05.2021
В столице открылась выставка картин Ирины Онопенко «Искусство против насилия»

У столиці відкрилася унікальна виставка картин на соціальну тему, сюжет яких змушує замислитися і нікого не залишає байдужим — «Мистецтво проти насильства». Персональна виставка художниці Ірини Онопенко представлена в Національному музеї Тараса Шевченка. Її живопис вражає та розбурхує почуття!

Своїми роботами Ірина хоче привернути увагу громадськості до актуальних проблем подолання домашнього насильства та насильства за ознакою статі. В основі творчості художниці — роздуми про роль та місце жінки в нашому складному і неоднозначному світі. Сюжет кожної з представлених на виставці картин — це відображення життя, нашого часу.

Виставка «Мистецтво проти насильства» викликала великий інтерес. Багато публічних персон прийшли на відкриття, щоб особисто привітати Ірину Онопенко. Серед гостей художники, артисти, публічні персони, люди мистецтва: Віталіна Ющенко, Олег Пінчук, Олексій Дівєєв-Церковний, Василь Онопенко, Оксана Фурса, Тамаз Аваліані, Софія Єгорова, Едуард Димшиц, Юлія Мархель, Дмитро Стус, Яна Прядко, Сергій Костецький, Владислав Кошель, Олена Піддубна, Юрій Гордієнко та інші.

У експозиції представлено понад 20 робіт Ірини Онопенко. На відкритті виставки панувала надихаюча атмосфера, наповнена живою музикою, неспішними розмовами та щирими посмішками. Ведучим заходу став шоумен, телеведучий Микола Матросов.

В столице открылась выставка картин Ирины Онопенко «Искусство против насилия»

Емоційні, кричущі картини художниці наповнені внутрішніми переживаннями: вона відверта з глядачем і глядач це відчуває.

«Мене переповнюють емоції! Тема насильства у світі дійсно актуальна і ми не повинні замовчувати про це. Через свої роботи я хочу донести те, як я сприймаю цей світ. Кожна картина має свою історію», — звернулася до гостей виставки Ірина Онопенко.

Творчість Ірини Онопенко — це спосіб достукатися до людей, розбудити їх почуття, змусити задуматися. Кожна її картина — глибока драма, заснована на особистому досвіді та переживаннях. Своєю виставкою Ірина приєднується до світового руху проти насильства. Виставка проходить за підтримки Міжнародної некомерційної Асоціації VITARU / Associazione Internazionale No Profit VITARU (Італія).

«Я увійшов до храму мистецтва і побачив те, що потрібно було мені для моральної сатисфакції. Я відразу відчув цю потужну мистецьку силу і енергетику в залі. Це роботи дуже високого, професійного рівня. Прекрасна колористика, прекрасне почуття форми, кольору. Ірина талановита від природи. Запрошую всіх відвідати цю чудову виставку! Іра творить позитивне мистецтво, попри складні часи», — емоційно прокоментував скульптор, член Національної спілки художників України Олег Пінчук. 

В столице открылась выставка картин Ирины Онопенко «Искусство против насилия»

Приємним сюрпризом для керівництва музею став жест Ірини Онопенко — художниця подарувала одну зі своїх ранніх робіт музею, поповнивши його культурний фонд.

Ірина — дуже багатогранна особистість. Я знаю, що у неї тільки вищих освіт — 5! І це говорить про її сильний характер. Коли я був у неї в майстерні, то був здивовані тією кількістю та якістю робіт, які Ірина створила. Це десятки і сотні творів, які вже їздили по світу, виставлялися в Італії, Греції, Іспанії, Молдові, Румунії, США, Литві та отримали безліч нагород.
Ірина пройшла свій шлях великою працею. Вона присвятила свої твори певним болючим темам, які хвилюють людство сьогодні. Це говорить про те, що Ірина любить мистецтво, і не байдужа до всього, що відбувається навколо неї, - поділився думками мистецтвознавець, член Національної спілки художників України, автор кількох монографій з творчості українських художників Едуард Димшиц

Виставка картин художниці Ірини Онопенко — «Мистецтво проти насильства» триватиме до 30 травня в Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 12)

В столице открылась выставка картин Ирины Онопенко «Искусство против насилия» В столице открылась выставка картин Ирины Онопенко «Искусство против насилия»

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже