6 – 7 липня 2019 року: масштабне святкування Івана Купала у «Парку Київська Русь»

06.07.2019
святкування Івана Купала у «Парку Київська Русь»

6 та 7 липня в Князівстві Київська Русь проходитиме масштабне святкування Івана Купала за стародавніми традиціями, з насиченою шоу-програмою та кінно-трюковими постановками, унікальною реконструкцією стародавніх обрядів, вогняним шоу, видовищним спалюванням опудала та масовими хороводами навколо нього.
Дуже символічно відзначати Купала саме в Князівстві Київська Русь, адже це свято бере свій початок саме з тих далеких часів більш ніж тисячолітньої давнини. В місці, де відтворюється столиця великої держави Київська Русь – Древній Київ X століття. А також відтворюється атмосфера і дух цієї славної епохи. І саме тут пройде безліч яскравих стародавніх унікальних дійств, які ніде більше в Україні не побачити.

Жителі Древнього Києва запрошують приєднатися до численних розваг, ігор, конкурсів, стародавніх обрядів. Це захоплюючий квест «У пошуках папороті», купальські ворожіння, стрибки через багаття і масовий хоровод навколо Лісового озера та автентичні обрядові співи. Лише у Князівстві можна буде побачити захоплююче кінно-трюкове шоу за участі коней унікальних історичних порід. Ну, і яке ж свято без купальських вінків? Тільки в Князівстві на гостей чекає майстер-клас з їх плетіння та пускання вінків на воду. І все це при світлі багать і смолоскипів, в повному зануренні в часи Середньовіччя.

Вечірня програма буде запальною, в прямому сенсі слова. З настанням сутінків в Древньому Києві запалять вогнища. Тож гості зможуть спалити негатив і оновитися, стрибнувши через багаття – по одному або по парах, якщо хочуть знайти своє кохання чи вийти одружитися. Кульмінацією вогняної феєрії стане спалювання опудала Купали. З цією великою солом'яною лялькою згорять всі негаразди, а веселі хороводи навколо багаття нададуть небувалий заряд позитиву.

В суботу ввечері на гостей чекатиме фаєр-шоу, а пізно вночі – середньовічна дискотека на містичному Лісовому озері.

В Древньому Києві кожен зможе вибрати заняття до душі – покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, скуштувати смачних страв від княжих кухарів, відвідати музеї та експозиції, постріляти з лука та викарбувати монету, відпочити біля Лісового озера і позасмагати, перевдягнутися у князя чи княгиню в костюмерній, пролетіти на канатному спуску над лісом. Також є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.
Древній Київ відкривається о 10:00. Початок програми – близько 14:00.

Завершення програми:
- в купальську ніч з 6 на 7 липня - о 01:00, з 01:00 до 03:00 - середньовічна дискотека;
- 7 липня - о 20:00
«Парк Київська Русь» розташований в селі Копачів Обухівського району Київської області. GPS-координати:  +50° 8' 44.31", +30° 28' 26.90"
Акредитація: 044 461 99 37, 063 139 73 24, nkoval@gradkiya.com
Детальна інформація на сайті: www.parkkyivrus.com

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже