Під Києвом відсвяткують День Конституції і покажуть середньовічну моду

28.06.2019
Под Киевом отпразднуют День Конституции и покажут средневековую моду

28, 29 і 30 червня Древній Київ в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує відсвяткувати День Конституції України в місці, де зароджувалася наша державність, і провести святкові та вихідні дні на свіжому повітрі з захоплюючими середньовічними забавами, кінними шоу, катанням на конях і смачними стравами з багаття.

Попереду три вихідних і святкових дня - 28, 29 і 30 червня. А значить, саме час виїхати з шумного та пильного міста, щоб провести ці теплі літні дні на свіжому повітрі та дізнатися багато нового та цікавого про життя наших пращурів. Адже в «Парку Київська Русь» можна відчути неповторну атмосферу Київської Русі, просочену величчю перемог, грандіозністю середньовічних споруд і доброзичливістю жителів Древнього Києва.

Приїхавши до Князівства, гості на власні очі побачать Древній Київ V-XIII століть, що відтворюється в натуральному розмірі на основі знань сучасної науки. Відвідувачі побачать шедеври середньовічної архітектури: монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), садиби киян Х-ХII століть, князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, відтворений перший храм на християнської Русі. Гостей чекають музеї та експозиції під відкритим небом.

У День Конституції України, 28 червня, жителі Древнього Києва підготували цікаву розважальну програму, яка почнеться з параду княжих прапорів та кінної лави, а продовжиться театралізованими постановками на давньослов'янську тематику та кінно-трюкових виступами. До самого вечора відвідувачі зможуть брати активну участь у веселих т а пізнавальних середньовічних дійствах, іграх і забавах.

29 і 30 червня в Древньому Києві пройде етно-фестиваль «Історична мода». У ці дні відвідувачі зможуть побачити найрізноманітніші костюми – від звичайного городянина русича, ремісника, дружинника до великих князя і княгині. Також покажуть бойову амуніцію, обладунки та зброю різних епох і народів: від скіфів до половців, угорців, від легендарних амазонок до лицарів Середньовічної Європи.

Родзинкою програми буде те, що відвідувачі зможуть побачити військову моду, так би мовити, не на подіумі, а в дії. Крім історичних костюмів глядачам покажуть і традиційну екіпіровку коней. Адже в ці дні пройдуть показові виступи акторів-каскадерів кінно-трюкового театру Древнього Києва з віртуозного володіння різними видами середньовічної зброї верхи на коні: мечами, списами, сулицями. Крім цього вершники та їх вірні коні продемонструють елементи бойової джигітовки: різноманітні трюки, які зараз використовуються в показових виступах, а в давнину допомагали в битвах і рятували життя в бою.

Також глядачі побачать виступи кінних лучників: верхи на конях, на повному скаку, спортсмени змагатимуться у влучності стрільби з справжніх середньовічних луків. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але в той же час, азартне і захоплююче видовище для відвідувачів.

У Князівстві можна не просто побачити турнір кінних лучників, а й самому освоїти це стародавнє бойове мистецтво, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів в Древньому Києві або зв'язатися по тел. (044) 461-99-37. І Ви вже на першому занятті почнете осягати стародавнє бойове мистецтво наших пращурів!

Справжніми зірками святкової програми будуть коні рідкісних історичних порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не зустріти, адже їх було завезено в нашу країну в єдиному екземплярі. До коней можна підійти, погладити, сфотографуватися з ними та проїхати верхи або в екіпажі.

Кульмінацією святкової програми 28 і 29 червня буде яскраве шоу зі стрільбою палаючими ядрами з требушету - єдиного в Україні діючого облогового знаряддя.

Також гостей чекає багато цікавого з життя справжнього середньовічного міста. У середньовічному тирі можна постріляти з лука, на монетному дворі - викарбувати монету «на щастя», а в Княжій костюмерній - приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. Любителі екстриму зможуть пролетіти по канатному спуску «Політайло» і швидкісний гірці «Змій Горинич». А дітей порадує яскравий куб-лабіринт «Мишоловка».

Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера.

Скуштувати дуже смачних напоїв та страв, приготованих на вогнищі як за старовинними, так і сучасними рецептами, можна в прохолодній Княжій корчмі, в Питній «25 рун» і в альтанках на свіжому повітрі.

А для того, хто побажає продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на нічліг за попереднього бронювання місць в будинку готельного типу «4 кімнати», хостелі або кемпінгу.

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30.

Древній Київ розташований недалеко від Києва сучасного - в 45 хвилинах їзди - в селі Копачів Обухівського району Київської області.

Ціна вхідних квитків:повний квиток для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 60 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Маршрутки курсують від станції метро «Видубичі», див. розклад на сайті.

Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com

Под Киевом отпразднуют День Конституции и покажут средневековую моду

28, 29 и 30 июня Древний Киев в Княжестве Киевская Русь («Парк Киевская Русь») приглашает отпраздновать День Конституции Украины в месте, где зарождалась наша государственность, и провести праздничные и выходные дни на свежем воздухе с захватывающими средневековыми забавами, конными шоу, катанием на лошадях и вкусными блюдами с костра.

Впереди три выходных и праздничных дня - 28, 29 и 30 июня. А значит, самое время уехать из шумного пыльного города, чтобы провести эти теплые летние дни на свежем воздухе и узнать много нового и интересного о жизни наших предков. Ведь в «Парке Киевская Русь» можно ощутить неповторимую атмосферу Киевской Руси, пропитанную величием побед, грандиозностью средневековых сооружений и доброжелательностью жителей Древнего Киева.

Приехав в Княжество, гости воочию увидят Древний Киев V-XIII веков, который воссоздается в натуральном размере на основе знаний современной науки. Посетители увидят шедевры средневекового зодчества: монументальное оборонительное сооружение «Заборола» (длиной около 300 метров), Михайловские ворота (высотой 21 метр), усадьбы киевлян Х-ХII веков, княжеские терема и трибуны, сторожевые башни, воссозданный первый храм на христианской Руси. Гостей ждут музеи и экспозиции под открытым небом.

В День Конституции Украины, 28 июня, жители Древнего Киева подготовили интересную развлекательную программу, которая начнется с парада княжеских флагов и конной лавы, а продолжится театрализованными постановками на древнеславянскую тематику и конно-трюковыми выступлениями. До самого вечера посетители смогут принимать активное участие в веселых и познавательных средневековых действах, играх и забавах.

29 и 30 июня в Древнем Киеве пройдет этно-фестиваль «Историческая мода». В эти дни посетители смогут увидеть самые разнообразные костюмы – от обычного горожанина русича, ремесленника, дружинника до великих князя и княгини. Также покажут боевую амуницию, доспехи и оружие разных эпох и народов: от скифов до половцев, венгров, от легендарных амазонок до рыцарей Средневековой Европы.

Изюминкой программы будет то, что посетители смогут увидеть военную моду, так сказать, не на подиуме, а в действии. А кроме исторических костюмов зрителям покажут и традиционную экипировку лошадей. Ведь в эти дни пройдут показательные выступления актеров-каскадеров конно-трюкового театра Древнего Киева по виртуозному владению различными видами средневекового оружия верхом на коне: мечами, копьями, сулицами. Кроме этого всадники и их верные кони продемонстрируют элементы боевой джигитовки: разнообразные трюки, которые сейчас используются в показательных выступлениях, а в древности помогали в битвах и спасали жизнь в бою.

Также зрители увидят выступления конных лучников: верхом на лошади на полном скаку спортсмены будут состязаться в меткости стрельбы из настоящих средневековых луков. Это невероятно сложная задача для участников соревнований, но в то же время, азартное и захватывающее зрелище для посетителей.

В Княжестве можно не просто увидеть турнир конных лучников, но и самому освоить это древнее боевое искусство, записавшись в школу конных лучников. Для этого нужно обратиться к организаторам в Древнем Киеве или связаться по тел. (044) 461-99-37. И Вы уже на первом занятии начнете постигать древнее боевое искусство наших предков!

Настоящими звездами праздничной программы будут кони редких исторических пород, собранных со всего мира в Княжеской конюшне. Представителей некоторых пород в Украине больше нигде не встретить, ведь они были завезены в нашу страну в единственном экземпляре. К лошадям можно подойти, погладить, сфотографироваться с ними и проехать верхом или в экипаже.

Кульминацией праздничной программы 28 и 29 июня будет яркое шоу со стрельбой горящими ядрами из требушета – единственного действующего в Украине осадного орудия.

Также гостей ждет много интересного из жизни настоящего средневекового города. В средневековом тире можно пострелять из лука, на монетном дворе – отчеканить монету «на счастье», а в Княжеской костюмерной – примерить костюмы времен Киевской Руси и устроить колоритную фотосессию. Любители экстрима смогут пролететь по канатному спуску «Полетайло» и скоростной горке «Змей Горыныч». А детей порадует яркий куб-лабиринт «Мышеловка».

Отдохнуть от суеты средневекового города можно у живописного Лесного озера.

Отведать вкуснейших напитков и блюд, приготовленных на костре как по старинным, так и современным рецептам, можно в прохладной Княжеской корчме, в Питейной «25 рун» и в беседках на свежем воздухе.

А для того, кто пожелает продолжить отдых еще на день, есть возможность остаться на ночлег при предварительном бронировании мест в доме гостиничного типа «4 комнаты», хостеле или кемпинге.

Древний Киев открывается в 10:00, программа начнется в 13:30.

Древний Киев расположен недалеко от Киева современного - в 45 минутах езды - в селе Копачов Обуховского района Киевской области.

Цена входных билетов: полный билет для взрослого - 200 грн., для пенсионеров и студентов - 150 грн., для детей школьного возраста - 60 грн., дошкольникам - бесплатно.

Маршрутки курсируют от станции метро «Выдубичи», см. расписание на сайте.

Подробная информация на сайте parkkyivrus.com

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже