Виставки «Відчуй свій талант» та «Тріумф чорного кольору» у Музеї історії міста Києва

16.06.2019

21.06.2019 – 30.06.2019 МВЦ «Музей історії міста Києва» та Тетяна Король і Набіль Вехбе представляють арт-проект «ТРІУМФ ЧОРНОГО КОЛЬОРУ»

Тріумф чорного кольору

У європейській традиції чорний колір прийнято вважати кольором смутку. Частіше за все, він асоціюється з неприємним емоційним навантаженням, і в той же час з його допомогою демонструють владу, елегантність та вишуканість. До прикладу, в Японії чорний – це колір досвіду.

Арт-проект «Тріумф чорного кольору» має на меті показати через призму робіт двох митців – української художниці Тетяни Король та ліванського скульптора Набіля Вехбе, що чорний колір – це насправді колір величі, аристократизму та благородності.

15 картин і 15 скульптур переплітаються між собою, перетворюючись у потужний емоційний сплеск. Завдяки особливій грі світла, кожному гостю виставки вдасться побачити в роботах художників «свій» чорний.

Митці зазначають, що їх зацікавив цей колір, адже саме чорний асоціюється із самовираженням. На перший погляд, він здається простим, але якщо придивитися уважніше, можна побачити глибину та багатогранність. Набіль Вехбе і Тетяна Король створили абсолютний візуальний діалог між художником і світом через свої роботи, оскільки для них мистецтво є дзеркалом душі, яке відображає почуття та емоції незалежно від кордонів.

Захід проходитиме за підтримки Посольства Республіки Ліван в Україні, KUDA agency та Parfenov Sergey floral atelier.

Про авторів:
Тетяна Король – розпочала художню кар’єру у 38 років з іконопису. Попередні проекти: персональні виставки в Zavalnyi art center, Торгово-промисловій палаті України, Jewish hesed Bnei Azriel; колективні виставки в Мистецькому арсеналі, будинку Художника, а також виставки в рамках Kyiv Art Week. Картини Тетяни знаходяться в приватних колекціях в Італії, Франції, Туреччині, Азербайджані та інших країнах Європи та Азії.

21.06.2019 – 30.06.2019 МВЦ Музею історії міста Києва та Студія живопису Тетяни Король представляють виставку митців «ВІДЧУЙ СВІЙ ТАЛАНТ»

Відчуй свій талант

Більше семи років Тетяна Король навчає дітей тонкощам образотворчого мистецтва. Починалося все з дитячої недільної школи, де кожен охочий мав змогу творити: ліпити, випалювати, малювати. Лише після 2-3 років у дітей виникло бажання займатися саме живописом. Батьки учнів допомогли реалізувати ідею створення Студії живопису Тетяни Король.

Зараз у студії Тетяни займаються не лише діти шкільного віку, а й дорослі. Юристи, економісти, політики, фінансисти, аналітики та багато інших, зовсім не пов’язаних із мистецтвом людей, навчаються вишуканому ремеслу живопису під керівництвом мисткині. Заняття відвідують також і батьки разом з дітьми, щоб, таким чином, налагодити тісніший контакт. Тетяна Король впевнена, що цінність вчителя полягає у тому, щоб знайти до кожного учня особливий підхід.

Художниця вважає, що немає людини, яку неможливо навчити малювати. Абсолютно у кожного є крапля здібностей, яка перетворюється на обдарування, якщо додати зусиль. Тому виставка називається «Відчуй свій талант».

Разом зі своїми учнями Тетяна пробує нові техніки, експериментує та шукає відповіді на найцікавіші питання, пов’язані з творчістю.
Результати спільної праці Тетяни та її учнів можна буде побачити протягом десяти днів у МВЦ Музею історії міста Києва
Захід проходить за підтримки івент-агенції “KUDA agency”.

Відкриття виставки – 21.06. о 17.00
Вхід вільний
МВЦ Музею історії Києва
(вул. Б. Хмельницького, 7)

Набіль Вехбе – ліванський художник і скульптор. Народився 22 червня 1959 р. в Бейт-Мері, Ліван. З 1993 року бере участь у численних індивідуальних та групових виставках у Лівані та США. Зазначає, що почав працювати з металом, щоб перетворювати тверді тіла в прозорі і привабливі речі.

Відкриття виставки – 21.06
МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).
Вхід за запрошеннями
Акредитація ЗМІ за номером: +38 063 1 888 301

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже