Під Києвом 29-30 вересня пройде шоу кінних каскадерів

28.09.2018
Фото 1

29 і 30 вересня в Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відбудеться фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври». Цими вихідними Князівство «Київська Русь» відкриє своїм гостям дивовижний світ каскадерського мистецтва верхи на конях. Адже тут в оточенні шедеврів середньовічної архітектури, в величній атмосфері Київської Русі відроджується втрачений зв`язок між людиною і його вірним другом і помічником - конем.
Фестиваль «Кентаври», який щорічно проходить в Древньому Києві в Князівстві «Київська Русь», об`єднує провідних кінних каскадерів України, які представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь в світових шоу-програмах. Організатори фестивалю: «Парк Київська Русь», Об`єднана Ліга професійних кінних каскадерів України.
Протягом двох днів відважні вершники та вершниці, дорослі та зовсім юні, змагатимуться в мистецтві верхової їзди та джигітовки, вражаючи глядачів своєю майстерністю, демонструючи повне взаєморозуміння і взаємодію з конем. На повному скаку віртуозні наїзники будуть прослизати під конем, вибудовувати «пірамі

Фото 2

ди», розвертатися в сідлі задом наперед, догори ногами. Тільки в Древньому Києві гості на власні очі побачать запаморочливі трюки:
«французькі хрести», «арабески», «обриви», «пістолети» та багато іншого.
Крім обов`язкової конкурсної програми учасники змагань вразять гостей Древнього Києва видовищними показовими виступами, демонструючи публіці свої неперевершені таланти!
У перервах між кінно-трюковими виступами актори театру Древнього Києва підготували розважальну програму і запросять гостей взяти участь у веселих конкурсах, іграх, давньослов`янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.
А ще та відвідувачів Князівства чекає знайомство і живе спілкування з унікальними кіньми історичних порід. Коней можна буде погладити, сфотографуватися з ними, дізнатися про особливості порід та покататися верхи або в екіпажі.

Фото 3

ості Древнього Києва зможуть відчути себе повноправними жителями середньовічного міста. Тут можна пройтися по стародавніх вулицях, зайти до відтвореної унікальної діючої Василівської церкви Х-го століття і поставити свічку за здоров'я близьких, відвідати музеї історичного костюму, дерев'яного зодчества з експонатами Х століття, середньовічної музики. Також можна буде постріляти з лука в середньовічному тирі, політати на канатному спуску,
викарбувати монету «на щастя», відвідати ярмарок майстрів, взяти участь в майстер-класі з гончарства, перевдягнутися в жителя Древнього Києва в княжій костюмерній, відвідати музеї на території та відпочити біля Лісового озера. Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в
мотузковому кубі-лабіринті - «мишоловці». Смачних страв і напоїв, приготованих як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна скуштувати в Княжій корчмі, в альтанках на свіжому повітрі та в Питній «25 рун».
У суботу, 29 вересня, на гостей також чекає феєричне вогняне шоу!

Фото 4

А для того, хто побажає продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на ночівлю, за попереднього бронювання місць, в будинку готельного типу «4 кімнати» та в хостелі. «Парк Київська Русь» - це унікальний комплекс, який не має аналогів у всьому світі, де на основі наукових знань відтворюється Древній Київ V-ХIII століть в його натуральному розмірі, масштабі 1: 1, а також відтворюється атмосфера цієї славетної доби.
Древній Київ відкривається о 10:00. Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 250 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для школярів - 50 грн., дошкільнятам - безкоштовно. Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують із Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік супермаркету «Фуршет») відповідно до розкладу на сайті. Краща дорога своїм автомобілем - через місто Обухів, яка вказана на сайті Князівства в розділі «Контакти». GPS-навігатори часто вказують гірше дорогу не через Обухів, їй слідувати не рекомендується.
Детальна інформація: www.parkkyivrus.com

Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже