Клініка сучасної стоматології «Shine»

Адреса:м. Київ, просп. Юрія Гагаріна, 18
Телефон:(044) 558-54-89
(044) 237-25-15
(097) 383-25-15
(063) 237-25-15
Стоматологическая клиника «Шайн»

Функцію випромінювати світло має не лише освітлювальна техніка або зірка на ім'я Сонця. Таку «функцію» ще й має наша особистість. Просто для цього необхідно тримати під контролем «інструмент» внутрішнього сяяння – нашу посмішку, наші зуби. Послуги стоматологічної клініки Shine дають можливість посміхатися не лише в результаті лікування, але й у самому його процесі, оскільки відбувається воно абсолютно безболісно та в атмосфері приємного довірчого спілкування.

Shine – це сучасно оснащена клініка родинного типу із наданням широкого спектру послуг: тут відбувається лікування та профілактика всіх видів захворювань ротової порожнини, пломбування, реставрація і протезування зубів, установка ортодонтичних брекетів, безболісне хірургічне втручання. Велика увага надається саме хорошій анестезії, оскільки частенько фізичний та емоційний комфорт стає ключовим чинником при виборі місця надання стоматологічних послуг.

Стоматологическая клиника «Шайн»

Ще один важливий аспект роботи – це строге виконання програми інфекційного контролю. Для кожного пацієнта виконується індивідуальна дезинфекція всього інструментарію та устаткування для забезпечення повної стерильності. Особливо це важливо через те, що великою частиною гостей клініки є дітки, про безпеку котрих батьки піклуються з особливою пристрастю.

Клініка Shine оснащена сучасним устаткуванням американського виробництва, а лікарями використовуються лише перевірені високоякісні стоматологічні матеріали. Тут же є і візіограф – апарат для комп'ютерної діагностики. Це означає, що тепер не потрібно бігти за іншою адресою з направленням на рентген, розтягуючи, таким чином, лікування в часі. Дантист вмить отримує цифровий знімок і може на місці зробити висновок. При складних або атипових випадках лікарі збираються на консиліум та приймають колегіальне рішення.

Стоматологическая клиника «Шайн»

Колектив клініки Shine – це, мабуть, «корінь» у «зубному ряду» всіх перерахованих переваг, адже саме в умілих руках досвідченого персоналу всі ці розрізнені деталі для надання медичної допомоги набувають властивості панацеї. Багато хто з лікарів проходив практику за кордоном, і навіть маючи за плечима багаторічний досвід роботи, не перестають розвиватися та удосконалюватися. До того ж, це просто позитивні, добродушні і тактовні люди. Про хорошу психологічну атмосферу в установі свідчать самі клієнти. Деякі з них стверджують, що їм в стоматологічному кріслі вдається навіть... виспатися! Пацієнт сам має можливість вибирати лікаря, з яким йому найкомфортніше спілкуватися.

Стоматологическая клиника «Шайн»

«Спати спокійно» дозволяє також і лояльна, адекватна та передбачувана цінова політика клініки Shine. Детальний перелік послуг і актуальний прайс завжди можна подивитися на сайті. Об'єм і план робіт обговорюється та узгоджується заздалегідь. Він оптимізований під миттєві фінансові можливості пацієнта і, власне, медичну необхідність та доцільність. 

На терапевтичне лікування і протезування дається гарантія, а один раз у півроку проводиться безкоштовний профілактичний огляд. Крім того, в клініці діє система знижок на всі види лікування, здійснюється обслуговування клієнтів страхових компаній та діють дисконтні карти. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок. А вирішити «смутні сумніви» не надто дбайливих родичів або друзів, що ухиляються від візиту до стоматолога, можна, презентувавши їм подарунковий сертифікат на певну суму. Здолавши перші підсвідомі страхи, вдруге вони вже прийдуть самі – впевненим кроком та з гарним настроєм.

Отже, ласкаво просимо до стоматологічної клініки Shine, вдало розташованої по проспекту Гагаріна, між Ленінградською площею та станцією метро «Чернігівська». І посміхайтеся широко назустріч людям, адже це якраз те, що гарантовано «до нас не раз ще повернеться»!

Адрес: м. Київ, просп. Юрія Гагаріна, 18
Расположение: Дарниця
Телефон: (044) 558-54-89
(044) 237-25-15
(097) 383-25-15
(063) 237-25-15
Час роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 20:00, Сб: з 9:00 до 16:00 (з 16:00 до 19:00 за попереднім записом)
Варианты названия для поиска : шайн
Сайт: www.dental-shine.in.ua , sushko.premium.ua

Новини

Акция от стоматологической клиники Shine

06.12.2016 › Стрічка новин

Комплексна профілактична гігієнічна чистка порожнини рота 299.00 грн

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже