Фитнес клуб Дельтаплан

Адреса:м. Київ, Новообухівське шосе, 1 (с.Ходосівка)
Телефон:(044) 200-50-05

Банний комплекс та джакузі

Родзинкою клубу є повністю прозора аквазона: тут є 2 ванни джакузі, римська парна, гідро масажна зона і фінська сауна.

В нашому центрі створені всі умови для відпочинку і розслаблення після тренування. Бані та джакузі прогрівають і розслаблюють всі м'язи після напруженої силового навантаження, знімаючи стрес і втому, і сприяють максимальному продовженню ефекту від тренування.

Температурний вплив надає анаболічний вплив на весь організм в цілому, прискорює окислювальні процеси в тканинах і підвищує синтез білка в організмі. Кількість еритроцитів у крові збільшується, швидкість пульсу зростає. Кількість виділюваного поту коливається від 100 грамів до 2літров.

Температурний нагрів м'язів активізує обмінні процеси, виводить шлаки з організму, спалює жир і зайві калорії, тобто сприяє зменшенню і стабілізації ваги людини. Баня підвищує імунітет і виробляє захисні механізми організму краще будь-яких імунно - вітамінних комплексів. Регулярні відвідування сауни, або лазні виключають виникнення грипу або сезонної застуди і гартують організм.

Сауна і лазня покращують роботу нервової системи, знімають стрес і є прекрасним засобом релаксації нервової та м'язової систем, виявляє помітний омолоджуючу дію на організм людини.

Недарма на Русі баню будували часто до зведення будинку, а в таких країнах з схожим кліматом, як Канада, Норвегія і Фінляндія, лазень і саун більше, ніж сімей в цих державах.

У фітнес клубі «Дельтаплан» працюють фінська сауна і римська парна, а доповнюють їх просторі сучасні джакузі.

Фінська сауна є різновидом лазні з впливом сухою парою. Сухий пар вважається в скандинавських країнах найкориснішим для людини. Температура у фінській сауні може досягати 120 градусів за Цельсієм і навіть вище. Вологість же залишається при цьому на рівні 15 відсотків.

Римська лазня відома більш м'яким впливом на організм. Ця лазня не така жарка. Температурний режим коливається від 40 до 65 градусів. Приємний обволікаючий пар живить і омолоджує шкіру. Римськалазня чудово розслаблює м'язи після інтенсивного тренування та силового навантаження. Така лазня є прекрасною альтернативою сауні для людей, які не переносять більш високого температурного впливу.

Джакузі органічно доповнює банний комплекс нашого клубу.

Теплова енергія гідромасажу має на організм цілющу дію, будучи прекрасним засобом відновлення та релаксації.

Адрес: м. Київ, Новообухівське шосе, 1 (с.Ходосівка)
Телефон: (044) 200-50-05
Сайт: www.fitness.deltaplan.kiev.ua/

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже