Боровік

Адреса:Київська обл., Вишгородський район, с. Новосілки
Телефон:(050) 604-03-04
(050) 604-03-04

Боровик Боровик

З давніх часів лазні славили своїми цілющими і майже магічними властивостями. Існували цілі лазневі ритуали, які очищають тіло, зцілюють від хвороб і надають сили. Саме тому наші предки перед початком будь-якого важливого справи або відповідального події завжди, як слід, парилися в лазні. Ну і, звичайно ж, лазня - це найкращий відпочинок після утомливих трудових буднів. Приємне тепло в поєднанні з ароматом березових віників і запашних трав знімають напругу, відганяють неприємні думки і налаштовують на позитивний лад, дозволяючи повноцінно розслабитися і оздоровитися.
Лазні заміського комплексу відпочинку «Боровик» побудовані в кращих традиціях банного мистецтва. У банному комплексі є кілька парних, хамам, соляна кімната, басейн. До послуг гостей професійні банщики і масажисти. А після банних процедур можна насолодитися справжнім самоварним вприкуску з медом! Осінь саме час для початку повноцінного банного сезону. Приїжджайте -ждем!

Боровик Боровик

Оренда бані

Аренда бани

Вартість банного комплексу з послугами банщика

Стоимость банного комплекса с услугами банщика

Адрес: Київська обл., Вишгородський район, с. Новосілки
Телефон: (050) 604-03-04
(050) 604-03-04
Сайт: www.borovik-rest.com.ua/bani_i_spa_2.html

Новини

Оздоровление и релаксация в целительных банях загородного комплекса «Боровик»

18.02.2020 › Стрічка новин

Парна - це чудове місце для омолодження тіла і душевного спілкування, для відпочинку від суєти, а також для єднання з природою через багатовікові традиції ширяння. У лазні тепер багато хто ходить просто для задоволення, тому запрошуємо!

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже