11-23 березня: МВЦ Музею історії міста Києва представляє виставку Андрія Стеклова «ВІТРИЛА, ВІТЕР, МАСТИХІН»

02.03.20
11-23 березня: МВЦ Музею історії міста Києва представляє виставку Андрія Стеклова «ВІТРИЛА, ВІТЕР, МАСТИХІН»

Вітер – стихія, яку неможливо приборкати, охопити, збагнути. Проте, нею можна керувати: людина навчилася використовувати вітер, щоб роздмухувати багаття, отримувати енергію та змушувати рухатись вітрильні кораблі. Художник Андрій Стеклов теж використовує вітер собі на користь, адже саме він є центральним об’єктом творчості митця.

На полотнах експозиції «Вітрила, вітер, мастихін» відчувається багато повітря, води, бризу та свіжого дихання. Спочатку яскраві плями можуть здатися абстрактною композицією, та придивившись уважніше, можна помітити у них вітрильники, що ковзають поверхнею морів.

На створення цих картин автора надихають подорожі, а також активні види спорту – запливи на відкритій воді, велопоходи, стрибки з парашутом. Живопис для художника – це відображення його внутрішнього настрою, вибух емоцій, спосіб пізнання себе і світу.

Андрій пише картини для інтер’єрів сучасних офісних та житлових приміщень і вважає, що картини мають наповнювати житловий простір настроєм та емоціями. Тому картини на виставці доповнені фотографіями інтер’єрів, що допомагають уявити, як та чи інша робота може виглядати в приміщеннях різного дизайну.

Про автора:

Андрій Стеклов – народився у Києві, отримав дві освіти – технічну та економічну. Зі студентських років цікавився графічним дизайном та дизайном інтер’єру. Створив успішний бізнес – міжнародну Школу дизайну «Перспектива». Роботи Стеклова неодноразово експонувалися в галереях Києва, зокрема, в галереї «Митець» та у Будинку художника. «Вітер, вітрила, мастихін» – перша персональна виставка митця.

comments powered by Disqus

Рекомендуем

Libido.UA – Знакомства серьёзные и не очень