24 травня стартує триденний фестиваль «LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN Kid’s FASHION WEEK»

20.03.19
19 квітня стартує триденний фестиваль «LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN Kid’s FASHION WEEK»

Головна культурна подія цієї весни – триденний фестиваль «LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN Kid’s FASHION WEEK» стартує 24 травня 2019 року у Києві.
Мета акції – допомога дітям з онкозахворюваннями.

Показ мод, під час якого 50 українських дизайнерів та брендів презентують нові колекції дитячого одягу, взуття та аксесуарів, грандіозна виставка товарів і послуг від найкращих українських виробників, фестиваль дитячої творчості, зустрічі з юними блогерами, які вже мають мільйони переглядів на YouTube, а головне – благодійний концерт КАМАЛІЇ ЗАХУР за участю популярних зірок української естради та їхніх дітей. Все це відбудеться в рамках святкування Дня народження хедлайнера дитячих видань України - журналу "LolaKIDS", якому виповнюється - 6 років!

Організатори заходу – Благодійний Фонд Оксани Уткіної «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ», журнал «LolaKIDS» та «LolaKIDS Models Agency».

«На зібрані на заході кошти, буде придбане спеціальне обладнання для державних дитячих лікарень у відділення інтенсивної терапії - «Інфузійні насоси», - зазначає засновник проекту «LolaKIDS FEST» та очільник благодійного фонду «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ» Оксана Уткіна. – Вже багато років ми не лише допомагаємо дітям проявляти себе і робити перші кроки в успішній кар'єрі - наші вихованці ростуть впевненими в собі, і вже в юному віці досягають величезних успіхів, - через творчість ми привертаємо увагу до проблем дітей, які найбільш за все потребують нашої допомоги та турботи. Кілька років тому я стала свідком, як кількамісячній дитині вручну “на око” ставили крапельницю з хімієтерапією. Це перегорнуло мій всесвіт. Лікарі і медичний персонал, які працюють в таких умовах, безперечно – віддані своїй справі люди, батьки – просто герої нашого часу, адже кожен знає, яких моральних і матеріальних зусиль наразі варте лікування дитини. Отже наша мета – допомогти оснастити лікарні необхідним, аби наші діти, маленькі українці, мали змогу отримувати гідне лікування, надію на життя. І кожен, хто бере участь у фестивалі, допомагає нам це зробити».

«LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN Kid’s FASHION WEEK»
19 квітня 15:00 – 21:00
20 квітня 10:00 – 21:00
21 квітня 10:00 – 20:00

«POCHAYNA Event Hall» м. Київ, вул. Степана Бандери, 23, ТРЦ «GORODOK», 3 поверх.
Конт.тел.організаторів: +38(099)148 83 13 +38(098)608 68 68

19 квітня стартує триденний фестиваль «LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN Kid’s FASHION WEEK» 19 квітня стартує триденний фестиваль «LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN Kid’s FASHION WEEK»

 Нас підтримали Kamaliya, Асія Ахат, Наталя Валевська, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, гурт «Авіатор», Габріела Масанга, Сніжана Єгорова, Анжеліка Рудницька, Влада Літовченко, Оксана Vояж, гурт «RICO MACHO», Олександр Павлік, Юрій Годо, Олексій Сагаловський, Ніна та Тоня Матвієнко, Арсен Мерзоян, Ольга Горбачова та Юрій Нікітін, Катерина Бужинська, Віктор Галай, Наталія Холоденко та Дмитро Карпачов, Доктор Комаровський і багато інших.

 Проект «LolaKIDS FEST» і благодійний фонд «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ» поза політикою! Вдячні, що ви залишаєтеся з нами! 

До зустрічі 24-26 травня у «POCHAYNA Event Hall» (м.Київ, вул. Степана Бандери, 23, 3й поверх ТРЦ «GORODOK»). 

З повагою та надією на подальшу плідну співпрацю.

comments powered by Disqus

Рекомендуем

Libido.UA – Знакомства серьёзные и не очень